Počet produktů: 54

Deštníky

Dámský nebo pánský deštník renomované značky využijete řadu let. Vybírat můžete z celé řady deštníku - dlouhé, kapesní, s automatickým otevíráním, manuálním otevíráním. Díky nám si můžete snadno objednat model, který odpovídá vašim potřebám. Na každé stránce produktu najdete podrobné informace o parametrech, abyste si mohli objednat ten správný....

Dámský nebo pánský deštník renomované značky využijete řadu let. Vybírat můžete z celé řady deštníku - dlouhé, kapesní, s automatickým otevíráním, manuálním otevíráním. Díky nám si můžete snadno objednat model, který odpovídá vašim potřebám. Na každé stránce produktu najdete podrobné informace o parametrech, abyste si mohli objednat ten správný. 

Naše nabídka zahrnuje dámské a pánské deštníky v různých variantách - budete příjemně překvapeni. Nejste si jisti, jaký produkt vybrat? Přemýšlejte o situacích, ve kterých deštník nejčastěji používáte. Praktické krátké deštníky se osvědčí při mírném dešti a na krátkých procházkách, dlouhé deštníky (včetně deštníků pro dvě osoby) jsou zase užitečné na delší procházky, zejména v dobré společnosti. V nabídce jsou i dlouhé modely s velkou střechou, které jsou vhodné pro veřejná shromáždění, kde panují specifické podmínky. Bez ohledu na to, jaký produkt plánujete zvolit, dbejte také na estetiku deštníku – hledáte-li model pro každou příležitost, zvolte klasiku. Pokud však sháníte barevné modely, stojí za to vybrat deštník v intenzivních barvách. Vzhled je také důležitý!

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 54 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 54 položek

Doprava Českou poštou nebo PPL

Rychle a bezpečně

Kontaktujte nás: +420 604 971 838

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Bezpečné a pohodlné platby

GoPay nebo bankovní převod na účet v České bance.